POSKYTUJEME KOMPLETNÝ SERVIS A SORTIMENT PRE VÝROBU VYSTUŽENÝCH PLASTOV

Viac ako 25 rokov sa Dipex spol. s r. o. zaoberá veľkoobchodným predajom základných surovín na výrobu vystužených plastov. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment produktov a služieb vrátane technickej podpory pre výrobcov laminátov.

SME SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM S DLHOROČNOU TRADÍCIOU

Kvalita

Uplatňujeme systém manažérstva kvality v zmysle náročných požiadaviek normy ISO 9001. Naším cieľom je dodržiavať vysoké štandardy kvality vyrábaných a dodávaných produktov a služieb.

Servis

Poskytujeme produkty a služby šité na mieru našim zákazníkom. Samozrejmosťou je technická podpora a konzultácia pri aplikácii produktov za odbornej asistencie našich overených dodávateľov.

Flexibilita

Vďaka našim odberným miestam na západnom a východnom Slovensku dokážeme zabezpečiť dodávky podľa potrieb zákazníkov v požadovanej kvalite, čase a množstve.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI POUŽITIA

Od svojho vzniku Dipex spol. s.r.o. diverzifikoval svoju výrobnú a obchodnú činnosť a rozširoval svoju prítomnosť do rôznych segmentov kompozitného priemyslu. Naše produkty nachádzajú uplatnenie v nespočetných aplikáciách v oblasti veternej energie, infraštruktúry, stavebníctva, dopravy, sanácie potrubí, športových a voľnočasových potrieb.

Máte
záujem ?

ZÁKAZNÍCKE REFERENCIE

Produkty našej firmy spĺňajú najvyššie požiadavky našich zákazníkov v rôznych segmentoch v oblasti kompozitov. Naším cieľom je dodávať prispôsobené produktové riešenia a vytvárať hodnotu klientom pomocou nášho servisu, kvality a flexibility.