GELCOATY

Gelcoat je materiál na báze špecificky upravenej izoftálovej polyesterovej živice doplnenej o špecifickú skupinu farbív a aditív. Poskytuje spoľahlivú a trvácnu ochranu pre vonkajšiu vrstvu laminátových výrobkov. Správna aplikácia gelcoatu je najdôležitejším faktorom k dosiahnutiu atraktívneho výrobku najvyššej kvality.

 

Výrobu gelcoatov zabezpečujeme na počkanie na vlastnom dávkovacom zariadení INSTINT na základe receptúr od firmy ASHLAND. Sú dostupné v širokej škále farieb podľa vzorkovníka RAL. V prípade potreby sme schopní namiešať požadovaný farebný odtieň na mieru zákazníka na základe rozboru dodanej vzorky. Všetky gelcoaty sú dostupné pre aplikáciu striekaním aj nanášaním štetcom.

TYPY PRODUKTOV

GELCOATY ENGUARD GE A TM TOPCOATY

Tento rad produktov je vhodný pre všeobecné použitie. Použitá základná živica a výrobná receptúra zaručujú konečným výrobkom dobré mechanické vlastnosti a dobrú odolnosť proti poveternostným vplyvom.

GELCOATY MAXGUARD A TN TOPCOATY

Jedná sa o vysoko kvalitné gelcoaty, vyznačujúce sa vynikajúcou odolnosťou proti vode, proti UV žiareniu a leskom. Sú vyrobené na báze špeciálnej ISO/NPG živice. Dodávajú konečným výrobkom pevný, čistý a lesklý povrch, ktorý odoláva tvrdým okolitým podmienkam.

Gelcoaty sú dávkované do špeciálne uzatvorených plechoviek s hmotnosťou 1 ,5 a 20 kg.

Kontaktujte nás