O NÁS

Spoločnosť DIPEX spol. s.r.o. bola založená v roku 1991 a zaoberá sa veľkoobchodným predajom základných surovín a pomocných materiálov určených na výrobu vystužených plastov. Od roku 1994 bola činnosť firmy postupne rozširovaná o vlastnú výrobu tkanín, kombimateriálov a multiaxiálov na báze sklených a uhlíkových vlákien.

V súčasnosti ponúkame okrem vlastných produktov, šitých na mieru zákazníkom, aj kompletný sortiment, servis a technickú podporu pre výrobcov sklolaminátových výrobkov. Sme výhradným zástupcom pre distribúciu živíc a gelcoatov od firmy Ashland na území Slovenskej republiky. V našej ponuke nájdete aj rôzne typy sklených výstuží, separátov, tmelov, lepidiel a pomocného materiálu vysokej kvality.

V súčasnosti ponúkame okrem vlastných produktov, šitých na mieru zákazníkom, aj kompletný sortiment, servis a technickú podporu pre výrobcov sklolaminátových výrobkov. Sme výhradným zástupcom pre distribúciu živíc a gelcoatov od firmy Ashland na území Slovenskej republiky. V našej ponuke nájdete aj rôzne typy sklených výstuží, separátov, tmelov, lepidiel a pomocného materiálu vysokej kvality.

Kvalita

Uplatňujeme systém manažérstva kvality v zmysle náročných požiadaviek normy ISO 9001. Našim cieľom je uplatňovať vysoké štandardy na kvalitu vyrábaných a dodávaných produktov a služieb.

Flexibilita

Vďaka našim odberným miestam na západnom a východnom Slovensku dokážeme zabezpečiť dodávky podľa potrieb zákazníkov v požadovanej kvalite, čase a množstve.

Servis

Poskytujeme produkty a služby šité na mieru našim zákazníkom. Samozrejmosťou je technická podpora a konzultácia pri aplikácii produktov za odbornej asistencie našich overených dodávateľov.

BLÍZKO K NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

DIPEX spol. s r. o. vyrába technické textílie zo sklených a uhlíkových vlákien v závode v Seredi v západnej časti Slovenska. Disponujeme skladovými a obchodnými priestormi v Šoporni, odkiaľ poskytujeme našim zákazníkom komplexnú podporu, servis a široké portfólio produktov po celom Slovensku.

3.000+

výrobkov šitých na mieru

viac ako 25

rokov na trhu kompozitov

viac ako 100

spokojných zákazníkov

Prísľub kvality

Od roku 2004 je naša spoločnosť certifikovaná organizáciou TÜV Süd podľa DIN EN ISO 9001. Aplikované štandardy kvality zabezpečujú spoľahlivosť našich produktov a podporujú záväzok našej spoločnosti neustále sa zlepšovať. Náš sortiment technických textílií je certifikovaný celosvetovo uznávanou inštitúciou DNV pre dosiahnutie najvyšších priemyselných štandardov v kompozitnom priemysle.

Environmentálna stopa

Sklolaminátové výrobky na báze sklených a karbónových textílií vynikajú svojou nízkou hmotnosťou, pevnosťou, trvácnosťou a odolnosťou. Vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam čoraz viac nahrádzajú tradičné materiály ako železo, oceľ, drevo alebo betón a prispievajú tak k znižovaniu spotreby fosílnych palív a emisií CO².  Súčasťou našej firemnej politiky je environmentálny manažment v zmysle STN EN ISO 14001.

Bezpečnosť a zdravie

Naším cieľom je zabezpečiť a zlepšovať bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre našich zamestnancov.  Dipex spol. s r. o. implementoval systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa STN ISO 45001.  Zdravé a bezpečne pracovné prostredie má vysokú prioritu a je integrálnou súčasťou našich aktivít.

Systémy manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

ZÁKAZNÍCKE REFERENCIE

Produkty našej firmy spĺňajú najvyššie požiadavky našich zákazníkov v rôznych segmentoch v oblasti kompozitov. Naším cieľom je dodávať prispôsobené produktové riešenia a vytvárať hodnotu klientom pomocou nášho servisu, kvality a flexibility.

KARIÉRA

Naši zamestnanci sú za všetkým, čo robíme. Preto neustále hľadáme nových kolegov a talentovaných profesionálov, ktorí zdieľajú hodnoty zodpovednosti, angažovanosti a tímovej spolupráce, a tým pomôžu v napĺňaní našich cieľov.
Pripojte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou našej spoločnosti.
Pre viac informácií o aktuálnych pracovných ponukách kontaktujte, prosím, naše personálne oddelenie alebo pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu zamestnanie@dipex.sk

Kontaktujte nás